8 березня у Німеччині

8-березня-у-Німеччині

Як святкують 8 березня у Німеччині?

Саме на пропозицію німкені Клари Цеткін, учасниці II Міжнародної конференції жінок-соціалісток, у Копенгагені у 1910 р. вирішили щороку відзначати Міжнародний жіночий день — день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права.

Clara-Zetkin

Але зараз  8 березня у Німеччині не є популярним. Тут вважають, що це свято має соціалістичні коріння. Раніше, в той час коли німці зі Східної Німеччини вшановували своїх дам, в західній частині про таке свято і не чули. Після возз’єднання двох сторін Німеччини 8 березня стали відзначати по всій країні. Але у західних німців широко відзначати цей день традицією так і не стало, та й у східних зараз майже не святкують.

У Німеччині жінок вшановують в День Матері, який святкують у травні, навіть, незважаючи на те, що 8 березня згадують як Міжнародний Жіночий День. У День Матері всі господарські турботи лягають на плечі чоловіків.

На відміну від Німеччини, в Україні 8 березня — одне з улюблених свят, тому щиро вітаю усіх дівчат і жінок з цим прекрасним святом весни, краси і кохання!

Frauentag

 

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *