Курси німецької, рівні

Я пропоную наступні курси німецької онлайн:

Розмовна німецька мова — початковий рівень (А1-А2)

курси німецької онлайн

 

А1

Ви зможете розуміти і вживати загальні побутові вислови і прості речення. Навчитеся представляти себе й інших, ставити питання іншим людям щодо їхньої особи — наприклад, де людина живе, яких людей вона знає або які речі має — і відповідати на запитання такого ж типу. Зможете порозумітися у простих ситуаціях, якщо співрозмовник буде говорити повільно і чітко.

А2

Ви зможете розуміти речення і часто вживані вислови, пов’язані з безпосередньо знайомими сферами (наприклад, інформація про особу і сім’ю, покупки, робота, близьке оточення). Зумієте порозумітися у простих ситуаціях, де йдеться про прості і відомі речі. Навчитеся  описувати власне походження, освіту, безпосереднє оточення і речі безпосередньої необхідності.

Розмовна німецька мова — середній рівень (В1-В2)

В1

Ви зможете розуміти основний зміст, коли вживається зрозуміла загальновживана лексика і йдеться про знайомі поняття з роботи, школи, дозвілля тощо. Зумієте вийти з більшості ситуацій, що трапляються під час поїздок німецькомовними країнами. Навчитеся просто і зв’язно висловлюватися щодо знайомих тем і сфер особистих зацікавлень. Зможете робити повідомлення про спогади, події, мрії, надії й цілі з власного життя, давати короткі пояснення й обґрунтування щодо планів і намірів.

В2

Ви зможете розуміти основний зміст складних текстів до конкретних та абстрактних тем. Зумієте порозумітися настільки вільно, щоб вести звичайну розмову з носіями мови без великих зусиль з обох боків. Навчитеся чітко й деталізовано висловлюватися щодо широкого спектру тем, висловлювати думку щодо актуальних питань, обґрунтовувати недоліки й переваги різних можливостей.

Розмовна німецька мова -високий рівень (С1)

С1

Ви зможете розуміти широкий спектр складних великих текстів, простежуючи також прихований зміст. Навчитеся висловлюватися спонтанно і вільно. Зможете використовувати мову в суспільному і професійному житті, а також у навчанні. Навчитеся чітко, структуровано і вичерпно висловлюватися щодо складних ситуацій.

Німецька мова для здачі тестів (ЗНО з німецької мови, Goethe-Zertifikat, ÖSD, TestDaf)

ЗНО з німецької мови

Німецька для школярів

німецька для дітей

Замовити безкоштовний пробний урок на курси німецької онлайн

 

Курси німецької, рівні: 3 комментария

  1. Олеся Василівна — чудовий викладач! У мене було багато репетиторів, але вона найкраща. Уроки проходять цікаво і легко. Дякую!

  2. Якщо чесно, мені спочатку було страшно учити німецьку по Skype. Але перше заняття — безкоштовне. Тому я вирішила спробувати і подивитися. І я рада, що спробувала. Онлайн-уроки — це дуже зручно. Рекомендую!

  3. Ми переїхали жити в Німеччину. У мене маленька дитина, тому я не можу відвідувати звичайні курси. Уроки німецької через скайп стали для мене рятівним кругом. Я дуже задоволена. Я займаюся вдома, мені не потрібно нікуди їхати. Крім того, уроки проходять українською мовою. Якщо я щось не розумію, я можу просто перепитати свого викладача. Мені все дуже подобається!

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *