Ми пропонуємо наступні курси німецької онлайн:

Розмовна німецька мова — початковий рівень (А1-А2)

курси німецької онлайн

 

А1

Ви зможете розуміти і вживати загальні побутові вислови і прості речення. Навчитеся представляти себе й інших, ставити питання іншим людям щодо їхньої особи — наприклад, де людина живе, яких людей вона знає або які речі має — і відповідати на запитання такого ж типу. Зможете порозумітися у простих ситуаціях, якщо співрозмовник буде говорити повільно і чітко.

А2

Ви зможете розуміти речення і часто вживані вислови, пов’язані з безпосередньо знайомими сферами (наприклад, інформація про особу і сім’ю, покупки, робота, близьке оточення). Зумієте порозумітися у простих ситуаціях, де йдеться про прості і відомі речі. Навчитеся  описувати власне походження, освіту, безпосереднє оточення і речі безпосередньої необхідності.

Розмовна німецька мова — середній рівень (В1-В2)

В1

Ви зможете розуміти основний зміст, коли вживається зрозуміла загальновживана лексика і йдеться про знайомі поняття з роботи, школи, дозвілля тощо. Зумієте вийти з більшості ситуацій, що трапляються під час поїздок німецькомовними країнами. Навчитеся просто і зв’язно висловлюватися щодо знайомих тем і сфер особистих зацікавлень. Зможете робити повідомлення про спогади, події, мрії, надії й цілі з власного життя, давати короткі пояснення й обґрунтування щодо планів і намірів.

В2

Ви зможете розуміти основний зміст складних текстів до конкретних та абстрактних тем. Зумієте порозумітися настільки вільно, щоб вести звичайну розмову з носіями мови без великих зусиль з обох боків. Навчитеся чітко й деталізовано висловлюватися щодо широкого спектру тем, висловлювати думку щодо актуальних питань, обґрунтовувати недоліки й переваги різних можливостей.

Розмовна німецька мова -високий рівень (С1)

С1

Ви зможете розуміти широкий спектр складних великих текстів, простежуючи також прихований зміст. Навчитеся висловлюватися спонтанно і вільно. Зможете використовувати мову в суспільному і професійному житті, а також у навчанні. Навчитеся чітко, структуровано і вичерпно висловлюватися щодо складних ситуацій.

Німецька мова для здачі тестів (ЗНО з німецької мови, Goethe-Zertifikat, ÖSD, TestDaf)

ЗНО з німецької мови

Німецька для школярів

німецька для дітей

Вартість 1 заняття: 200 ₴

Тривалість заняття: 60 хвилин

Тривалість кожного курсу: індивідуальна, залежить від можливостей і потреб учня

Замовити безкоштовний пробний урок на курси німецької онлайн

: 4 комментария

  1. Олеся Васильевна отличный преподаватель!Занятия проводит интересно и разнообразно. Очень приятная и организованная. Спасибо большое!

  2. Очень любящий свою специальность пунктуальный, требовательный, терпеливый всегда готов помочь и научить. Рекомендую!
    Оценка: 12

  3. Олеся Васильевна — очень замечательный преподаватель! У меня море эмоций, просто не передать! Она мне очень нравится! У Олеси Васильевны хороший подход к своей работе. Могу сказать, что Олеся Васильевна знает, как найти подход к любому ученику, очень любит она свой предмет, дает отличный объем знаний по немецкому языку. У меня было много репетиторов, но Олеся Васильевна — лучшая!
    Оценка: 5+.

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *