День святого Валентина в Німеччині

valentinstag

Як святкують День святого Валентина в Німеччині?

У той час, коли День святого Валентина в Україні – це свято почуттів та кохання, у Німеччині усе трохи інакше. Там Валентин – це святий покровитель не закоханих, а психічно хворих. На честь свята німці прикрашають психіатричні лікарні червоними стрічками, а також проводять спеціальні богослужіння.

Не забувають і про самотніх. Управління головної залізниці 14 лютого запускає FlirtExspress. Сенс цього рейсу – організація швидких побачень, коли пасажири можуть мінятися місцями кожні п’ять хвилин і спілкуватися з новими співрозмовниками.

Для тих, хто знайде свою пару, зможе продовжити спілкування в орендованому кафе. Та про квиток тут потрібно потурбуватися заздалегідь, адже охочих потрапити на «потяг любові» дуже багато.

Щодо подарунків, то головними квітами у цей день у Німеччині стають не троянди: замість них німці дарують маргаритки та хризантеми. Саме ці квіти вони асоціюють із увагою та щирістю.

день святого валентина в німеччині

Ви не зустрінете милі маленькі картки у формі серця в німецьких школах. У Німеччині День святого Валентина націлений лише на дорослих. Це  свято тільки для дорослих. Ви також будете здивовані, коли побачите велику кількість свиней у цей романтичний день, оскільки саме ця тварина є символом удачі та бажання. Пари дарують один одному фігурки і картини із зображенням свиней, і навіть шоколадні свині. На День святого Валентина німці їдять імбирне печиво у формі серця з романтичними повідомленнями, написаними на глазурі.

 

Уроки німецької через скайп (Skype)

uroki-nіmeckoi-cherez-skуpeУроки німецької через скайп (Skype) — це можливість вивчати німецьку мову у будь-якому місці і в будь-який час!

Уроки німецької через скайп – це:

  • Зручність;
  • Економія часу;
  • Економія грошей.
  • Ми живемо в сучасному світі, де комп’ютер, планшет чи телефон з підключенням до інтернету є нашим вірним другом, який надає нам безліч можливостей, а також полегшує наше життя. Тепер, з їхньою допомогою, Ви можете також вивчити німецьку мову не виходячи з дому. Все, що Вам потрібно, це встановити програму скайп (Skype) на свій пристрій і, звичайно ж, мати бажання вчитися.  Адже, швидко і ефективно вивчити німецьку мову можна тільки тоді, коли є особиста зацікавленість, певний стимул . Це додасть Вам сил і допоможе зробити перші, найважчі кроки в опануванні мовою.

Для кого підходять уроки німецької через скайп (Skype)?

  • для українців, які проживають за кордоном;
  • для людей, які мають щільний графік роботи;
  • для людей, які не мають можливості вивчати німецьку у рідному місті/селі;
  • для усіх!

Як проходять уроки німецької через скайп (Skype):

Ознайомитися з тим, як проходять уроки німецької через скайп можна на пробному занятті. Такий урок проходить майже так само, як  звичайний урок. Ви слухаєте викладача, а з допомогою камери бачите його. Замість звичної дошки у Вас є екран і рядок повідомлень. При цьому, Ви  можете займатися будь-де: в затишній і комфортній домашній обстановці, на роботі, у дорозі чи, навіть, на пляжі! Вам не потрібно нікуди їхати і витрачати свій дорогоцінний час.

Отже, уроки німецької мови через скайп (Skype) – це прекрасна альтернатива традиційному способові навчання.

 Заповніть анкету і отримайте пробний урок безкоштовно

Октоберфест (Oktoberfest)

Oktoberfest

Октоберфест (Oktoberfest)

– «свято жовтня» є найбільшим пивним фестивалем у світі. Щороку його відвідує близько шести мільйонів людей з усього світу. Октоберфест проходить у німецькому місті Мюнхен (München) Традиційно свято відбувається у кінці вересня – на початку жовтня. Цього року фестиваль розпочався 22 вересня і триватиме до 8 жовтня.

Вперше Октоберфест відбувся у 1810 році як святкування одруження кронпринца Людвіга і принцеси Терези Саксонської, на честь якої назвали місце проведення фестивалю, — луку Терези (Theresienwiese).

Згодом свято стала організовувати міська рада Мюнхена, яка й вирішила проводити Октоберфест кожного року.

Офіційно свято відкриває хода господарів пивних павільйонів і атракціонів. У супроводженні оркестрів процесія перетинає центр міста і прибуває на луку Терези.

За традицією рівно о дванадцятій годині мер Мюнхена вбиває кран у першу бочку з пивом. Після того, як мер оголошує «Відкрито!», власники павільйонів можуть розливати пиво гостям свята.

Однією з центральних подій фестивалю є костюмована хода. У першу неділю свята декілька тисяч людей в національних та історичних костюмах проходять центром міста. У процесії також беруть участь члени міської ради та уряду землі Баварія.

Октоберфест також відомий своїми великими пивними павільйонами, кожен з яких вміщує до 10 тис осіб. У фестивалі беруть участь усі броварні Мюнхена — Spaten-Franziskaner-Bräu, Augustiner-Bräu, Paulaner, Hacker-Pschorr, Hofbräu и Löwenbräu. За правилами, на святі можуть продавати лише пиво місцевого виробництва, вироблене у відповідності з законом про чистоту пива від 1516 року.

октоберфест

До пива, яке наливають у традиційні «октоберфестівські» літрові кухлі, подають традиційні ж баварські ковбаски, а також солоні крендлі. Відмітною рисою октоберфестівських офіціантів є утримання великого числа кухлів у руках (до 10 в одній руці).

Відвідувачів також розважають музикою, співами, народними баварськими танцями, розіграшами та іншими веселощами. Закінчення святкування в октоберфестівському шатрі знаменується загальними співами баварських пісень і танцями.

Глядачів розважають також цирки та атракціони.

p_153305_4_slidertop2

Вуппертальська підвісна залізна дорога (Wuppertaler Schwebebahn)

wuppertaler-schwebebahn

Знайомтесь, це — вуппертальська підвісна залізна дорога (Wuppertaler Schwebebahn)

Місто Вупперталь відоме своєю залізною дорогою, яка їде не по землі і не під землею, а над нею – на висоті аж до 12 метрів. Підвісна дорога виглядає сучасно і футуристично, але, насправді, вона перевозить людей уже понад 100 років. Читать далее «Вуппертальська підвісна залізна дорога (Wuppertaler Schwebebahn)»

День Святого Миколая та Різдво в Німеччині

 

День Святого Миколая та Різдво в Німеччині

Коли і як святкують День Святого Миколая та Різдво в Німеччині?

Читать далее «День Святого Миколая та Різдво в Німеччині»

Чому потрібно вивчати іноземні мови?

вивчати іноземні мови

Вивчати іноземні мови зараз надзвичайно важливо.

Адже ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв’язки з різними країнами і народами. У світі ж є від 6000 до 7000 різних мов, тому знання, як мінімум однієї іноземної мови , є просто необхідним. Читать далее «Чому потрібно вивчати іноземні мови?»

Берлін (Berlin)

Берлін — столиця Німеччини. Маючи населення 3,5 мільйони осіб, він є найбільшим містом у країні і другим в ЄС після Лондона.

Визначні місця:

Вулиця Унтер-ден-лінден (UnterdenLinden)

Unter den Linden Читать далее «Берлін (Berlin)»

Вивчити німецьку мову: Рівень А1 — екзамен Старт Дойч 1 (Start Deutsch 1)

Екзамен

Ви плануєте вийти заміж за німця? Хочете виїхати в Німеччину для роботи/навчання/на постійне місце проживання? Тоді Вам необхідно вивчити німецьку мову та здати міжнародний екзамен Старт Дойч 1 (Start Deutsch 1), який підтверджує Ваш початковий рівень володіння німецькою мовою А1.

Читать далее «Вивчити німецьку мову: Рівень А1 — екзамен Старт Дойч 1 (Start Deutsch 1)»