День святого Валентина в Німеччині

valentinstag

Як святкують День святого Валентина в Німеччині?

У той час, коли День святого Валентина в Україні – це свято почуттів та кохання, у Німеччині усе трохи інакше. Там Валентин – це святий покровитель не закоханих, а психічно хворих. На честь свята німці прикрашають психіатричні лікарні червоними стрічками, а також проводять спеціальні богослужіння.

Не забувають і про самотніх. Управління головної залізниці 14 лютого запускає FlirtExspress. Сенс цього рейсу – організація швидких побачень, коли пасажири можуть мінятися місцями кожні п’ять хвилин і спілкуватися з новими співрозмовниками.

Для тих, хто знайде свою пару, зможе продовжити спілкування в орендованому кафе. Та про квиток тут потрібно потурбуватися заздалегідь, адже охочих потрапити на «потяг любові» дуже багато.

Щодо подарунків, то головними квітами у цей день у Німеччині стають не троянди: замість них німці дарують маргаритки та хризантеми. Саме ці квіти вони асоціюють із увагою та щирістю.

день святого валентина в німеччині

Ви не зустрінете милі маленькі картки у формі серця в німецьких школах. У Німеччині День святого Валентина націлений лише на дорослих. Це  свято тільки для дорослих. Ви також будете здивовані, коли побачите велику кількість свиней у цей романтичний день, оскільки саме ця тварина є символом удачі та бажання. Пари дарують один одному фігурки і картини із зображенням свиней, і навіть шоколадні свині. На День святого Валентина німці їдять імбирне печиво у формі серця з романтичними повідомленнями, написаними на глазурі.

 

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *