Чому потрібно вивчати іноземні мови?

вивчати іноземні мови

Вивчати іноземні мови зараз надзвичайно важливо.

Адже ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв’язки з різними країнами і народами. У світі ж є від 6000 до 7000 різних мов, тому знання, як мінімум однієї іноземної мови , є просто необхідним.
Вивчати іноземні мови в Європі почали ще в ХІ столітті, у тому числі і в Київській Русі. Князь Ярослав Мудрий, наприклад, знав декілька іноземних мов. Однак, в той час вивчати іноземні мови могли тільки багаті люди.
Сьогодні вивчення іноземних мов є актуальним і доступним у всьому світі. Люди хочуть вільно спілкуватися під час поїздок за кордон, з іноземними партнерами по роботі або з друзями по листуванню.
Той, хто вивчає іноземні мови, може спілкуватися з людьми з інших країн, читати періодику і книги зарубіжних авторів, дивитися іноземні програми і фільми в оригіналі. Крім того, можна вільно користуватися інформацією в інтернеті. А як приємно слухати красиву пісню і насолоджуватися не тільки мелодією, а й словами.
У наш час німецька мова – це мова можливостей. Кожна людина, яка володіє англійською мовою, так само повинна володіти німецькою, особливо коли вона прагне добитися великих результатів у своїй кар’єрі тому, що німецька мова відкриває безмежні можливості.
Німецька мова є рідною для 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі. Німецькомовні країни Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найбагатших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.
Німецька мова – рідна мова Гете, Шиллера, Гейне, Рентгена, Ома, Коха, Баха, Бетховена,  Ніцше, Коперника, Ейнштейна.
Гете колись сказав: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає й своєї власної».
Тож вивчайте іноземні мови і ніколи не здавайтеся!

Як вивчити німецьку мову дізнайтеся з статті «Вивчити німецьку мову: 10 методів»

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *