Вивчити німецьку мову — 10 методів. Частина 2.

Вивчити німецьку мову

Привіт Вам мої дорогі читачі, підписники facebook, каналу youtube та всім хто завітав до мене на сайт.
В попердній статті я Вам розповіла про перші 5 методів.


Сьогодні розглянемо ще 5 методів як можна вивчити німецьку мову


6. Вчіть слова разом з текстом

Вчені довели, що слова запам’ятовуються краще, коли вони пов’язані разом у тексті, а не відірвано від нього. Вчіть слова разом з текстом і тоді Вам легше буде запам’ятати їхнє значення. Читайте німецькі книги, газети, статті в друкованому вигляді чи онлайн.

7. Дивіться німецькі фільми і програми в оригіналі

Вивчити нові слова, живу розмовну мову краще, якщо переглядати німецькі фільми і програми в оригіналі. Можна подивитися на німецькій мові фільм, який бачили на українській. Іноді сприймати слова у фільмах важко. Вони зливаються разом і стають зовсім незрозумілими. Тут Вам допоможуть титри. Але не рекомендують дивитися іноземні фільми з титрами на рідній мові. Це сповільнює навчання.Ще одна порада — під час перегляду фільму записуйте нові слова чи вирази — це допоможе вам назавжди закарбувати їх у пам’яті.

8. Спілкуйтеся з носіями німецької мови

Ніщо так не спонукає вивчати німецьку мову, як пряма необхідність нею спілкуватися в особистому чи професійному плані. Якщо у Вас нема можливості розмовляти з німцями, знайдіть собі друга по листуванню в соцмережах. Онлайн легко знайти співрозмовника чи товариша для переписки і немає нічого складного в тому щоб першому надіслати людині листа чи сказати «привіт»! Не чекайте можливості, створіть її!

9. Вчіть самостійно з допомогою підручника чи самовчителя

Підручник чи самовчитель німецької надасть вам схему вивчення і буде слугувати довідником, який завжди під рукою. В ньому можна буде підглянути призабутий матеріал. Німецька в таблицях буде корисна як додатковий наочний посібник.

10. Відвідуйте курси німецької мови

Для вивчення німецької мови можна легко знайти якісні онлайн курси. Це будуть як офіційні, розроблені за програмою поширення німецької мови курси, так і курси, розроблені вчителями.

Успіхів у навчанні! Viel Erfolg beim Lernen!

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *