Вивчити німецьку мову — 10 методів. Частина 1.

Вивчити німецьку мову

Отже, як можна вивчити німецьку мову легко і швидко?

Ось декілька порад:

1. Учіть уві сні

Так-так, це можливо. Більшість науковців дійшло до висновку, що найкраще запам’ятовується те, що було перед сном. Вивчення слів перед сном є ефективним. Особисто я завжди користувалася цим методом, коли вчила вірші у школі. Звечора учила, зранку повторяла. Ну, і на всякий випадок, клала книгу під подушку. Цей метод дійсно працює!

2. Пишіть слова на картки

Візьміть офісні записні листочки або ж самостійно наріжте картки, розміром зі звичайну візитку або трохи більше. На одному боці напишіть слово на українській мові, на іншому — на німецькій. Пишіть великими літерами. Коли слово написане окремо, а не втиснене маленьким шрифтом у величезний список собі ж подібних, вивчити його стає набагато легше.
Для дієслів краще відразу вказувати основні форми, а для іменників — родовий відмінок і множину.
Ще одна річ. Рід деяких німецьких слів не співпадає з родом українських. запамятати артиклі, які відповідають за певний рід, дуже важко. Наприклад, das Mädchen (дівчинка) в німецькій мові середнього роду, der Spiegel (дзеркало) — чоловічого роду, а die Sonne (сонце) — жіночого роду. Артикль — це лотерея. Вгадав — не вгадав. Тому я рекомендую записувати слова різних родів різними кольорами: слова чоловічого роду — синім кольором, жіночого — червоним, а середнього — зеленим.

3. Підбирайте асоціації

Шукайте схожість німецьких слів з українськими або з іншими мовами, які Ви знаєте, наприклад, з англійською. Деякі слова є дуже схожими. Запам’ятати їх легко. До інших можна підібрати асоцацію, схоже слово або придумати ситуацію, яка б їх поєднувала. Наприклад, слово der Winter (зима) схоже на українське вітер. Зимою дує вітер, зима — der Winter.
Звичайно, до усіх слів асоціації не підбереш, але коли це можливо, це набагато спрощує запам’ятовування нових слів.

4. Використовуйте додатки

Зараз існує величезна кількість мобільних додатків і програм, з допомогою яких можна додатково поглиблювати свої знання німецької мови. Це чудова можливість, тому рекомендую Вам обов’язково встановити собі додаток того чи іншого навчального порталу. Це легко і зручно: таким чином ви зможете навчатись не тільки за комп’ютером при підключеному Інтернеті, а й в дорозі – з мобільного або планшета.

5. Слухайте аудіозаписи

Можна прослуховувати як професійні записи, так і самостійно записані на телефон. При цьому Ви можете їхати у автомобілі, готувати їсти чи займатися іншими необхідними для Вас справами і одночасно вчитися. Для тренування сприймання німецької мови на слух також слухайте німецьке радіо.

Продовження тут — Як вивчити німецьку мову — 10 методів. Частина 2.

Добавить комментарий

Ввійти за допомогою: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *